مدآنلاین-هومن باوریان: صورت بی‌عیب و نقص، فرو رفتگی گونه‌ها و چشمان بادامی دوشس کمبریج باعث شده است که او به عنوان یکی از زیباترین بانوان سلطنتی انگلستان و به طور کلی یکی از زیباترین‌ها همیشه در خبرها و مجلات حضور داشته باشد. اما این طور که به نظر می‌رسد ظاهر شاهزاده خانم اینقدرها هم منحصربفرد نیست و دوستداران مسابقات المپیک و کاربران فعال شبکه‌های اجتماعی همزاد شاهزاده خانم را در مسابقات دوچرخه‌سواری المپیک پیدا کرده‌اند.

 

تماشاگران مسابقه فینال دوچرخه‌سواری زنان در المپیک ریو علاوه بر تماشای مسابقه به یک نکته پی بردند و آن شباهت بسیار زیاد دوچرخه‌سوار فرانسوی «پولین فراند پروو» به کیت‌میدلتون دوشس کمبریج بود. پولین فراند فرانسوی با اینکه در این مسابقه بیست و ششم شد اما کاربران شبکه‌های اجتماعی نام او را بیشتر از برنده اول این مسابقات در شبکه‌های اجتماعی بر سر زبان‌ها انداختند. این ورزشکار فرانسوی البته پیش از اینها به خاطر قهرمانی‌های متعدد در دوچرخه‌سواری جهان نام بسیار مطرحی بوده است اما این بار معروفیت او ربطی به قهرمانی‌ها و مدال‌های رنگارنگ ندارد و تنها شباهت ظاهری و توجه بینندگان تلویزیونی مسابقات ریو ۲۰۱۶ باعث شده است که نام او بر سر زبان‌ها بیفتد.

 

 

«پولین فراند پروو» دوچرخه‌سوار فرانسوی تنها چهره مسابقات المپیک ریو نیست که با چهره مشهور مقایسه شده است. «بریدی الیسون» از تیم المپیک تیراندازی با کمان ایالات متحده دومین چهره‌ای است که علاوه بر مسابقه و کسب مدال مورد توجه رسانه‌ها و کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار می‌گیرد. او که موفق شد در مسابقات تیراندازی با کمان با تیم ایالات‌متحده مقام دوم و مدال نقره را کسب کند علاوه بر مدال به دلیل شباهت ظاهری به «لئوناردو دی کاپریو» بسیار مورد توجه قرار گرفت. برخی کاربران توئیتر در پست‌های خود اینطور نوشته‌اند: «بریدی الیسون از تیم تیراندازی با کمان بدون شک خود لئو است»، و یا کاربر دیگری که به شوخی نوشته است: «شاید بسیاری نداند اما بریدی الیسون در واقع همزاد لئوناردو دی کاپریو است». کاربر دیگری نوشته است: «لئوناردو فعلا بازیگری را کنار گذاشته و به تیم تیراندازی با کمان آمریکا کمک می‌کند».